Externý newsletter finančnej správy 18/2016, dvojtýždenník

 

View this email in your browser

 

Colný úrad Michalovce ponúka bezodplatne tovar na humanitárne účely

 

Colný úrad Michalovce zverejňuje informáciu pre humanitárne organizácie a charitatívne združenia o bezodplatnej ponuke drevených paliet. V ponuke je 2283 kusov drevených paliet, ktoré môžu byť poskytnuté na humanitárne účely.

 

 

 

Falošné bločky za 37-tisíc eur

 

Nitrianski daňoví kontrolóri sa stretli s ojedinelým prípadom. Reštaurácia, ktorú kontrolovali, mala v účtovníctve zahrnuté falošné doklady z elektronickej registračnej pokladnice (ERP) vo výške 37 000 eur.

 

 

 

Infoservis

 

 

Na našom portáli v časti Infoservis bola zverejnená informácia o odhalení možných chýb v kontrolnom výkaze a spôsobe ich opravy. Nájdete ju TU.

Taktiež bol doplnený prehľad činností zatriedených podľa štatistickej klasifikácie produktov podľa činností (CPA). Nájdete ho TU.

 

 

Pobočka colného úradu v Štúrove opäť vo svojich priestoroch

 

Po rekonštrukcii budovy bude Pobočka colného úradu v Štúrove (daňová pobočka) vykonávať svoju činnosť od pondelka 22.08.2016 opäť v priestoroch svojho sídla na adrese Námestie slobody č. 9 v Štúrove.

 

 

 

Prerušenie dodávky elektrickej energie na PCÚ Banská Bystrica Pošta

 

Na Pobočke colného úradu Banská Bystrica Pošta (ďalej len „PCÚ BB Pošta“) bude dňa 22.09.2016 prerušená prevádzka z dôvodu odstávky elektrickej energie.                

 

 

Sledujte nás aj na instagrame!

 

Informácie verejnosti prinášame nielen prostredníctvom tlačových správ či externých newslettrov. Mnohé novinky sa dozviete aj z nášho facebooku - daňové či colné novinky alebo legislatívne zmeny. 
Informácie však prináša aj obrazový materiál, preto ak chcete vidieť, ako to vyzerá zákulisie našej správy, sledujte nás aj na instagrame :)

 

 

 

Máte otázky?

Na Call centre Vám radi poradíme

048/4317 222

 

Ak máte otázky týkajúce sa daní, cla alebo technickej podpory, ale aj v prípade, že Vám ešte pošta nedoručila potvrdenia alebo iné dokumenty z daňových úradov, môžete volať v pracovné dni v čase 8,00 - 16,00 hod. 

 

 

Vydáva Finančné riaditeľstvo SR, oddelenie komunikačné 
adresa redakcie:  Mierová 23, 815 11 Bratislava 

email: casopis@financnasprava.sk