Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
0

Ďalšie novinky a aktuality

V tejto časti je k dispozícii zoznam posledných 200 noviniek a aktualít, ktoré boli publikované na portáli finančnej správy. Novinky a aktuality sú zoradené podľa dátumu publikovania od najaktuálnejších po najstaršie.

Zoznam noviniek a aktualít je zobrazovaný na 10 stránkach po 20 noviniek. Celú novinku si zobrazíte kliknutím na jej nadpis.

Staršie novinky a aktuality môžete nájsť v Archíve noviniek a aktualít.

Na call centre poradili už viac ako 100 000 občanom   (03. 03. 2014)

Za dva mesiace fungovania vynoveného Call centra a novinky Live agent sa na finančnú správu obrátilo takmer 109 000 ľudí. Pre porovnanie, za rovnaké obdobie minulého roka bolo vybavených približne 24 000 dopytov.

Prvé podanie kontrolného výkazu (KV DPH) bolo úspešné   (03. 03. 2014)

Prvé podanie kontrolného výkazu DPH podnikatelia zvládli takmer bez chýb. Dve tretiny prijatých kontrolných výkazov sú úplne bezchybné a len 3% výkazov majú viac ako 10 chýb. Ak si tieto nájdené chyby podnikatelia opravia v stanovenej lehote, nebudú zo strany finančnej správy nijako sankcionovaní.