Preskočiť na hlavný obsah

Závery zo zasadaní metodických komisií MF SR

V tejto časti sú zverejnené dokumenty pre kategóriu Dane z oblasti Závery zo zasadaní metodických komisií Ministerstva Financií SR a podoblasti Priame dane a účtovníctvo, Nepriame dane, Daň z motorových vozidiel, Miestne dane, ERP, Daňový proces a Medzinárodné zdaňovanie.

Zverejnený  zoznam  zobrazuje dokumenty, ktoré sú aktuálne platné. Zoznam je zotriedený podľa dátumu publikovania od najaktuálnejších po najstaršie dokumenty. V zozname je zároveň uvedený stav dokumentu, ktorý môže byť:

  • Nový - tento stav vyjadruje, že dokument je platný a bol práve novo publikovaný. Takýto stav má novo publikovaný dokument počas jedného mesiaca od publikovania.
  • Platný - tento stav vyjadruje, že dokument je platný to znamená, nemá uvedený dátum ukončenia jeho platnosti.
  • Neplatný – stav vyjadruje, že dokument v aktuálnom období nie je platný. Na portáli je zobrazovaný s uvedením obdobia v ktorom bol platný (dátum platnosti od – do).

Zobrazenie aj neplatných dokumentov je umožnené po nastavení filtra „všetky“. V prípade väčšieho počtu dokumentov je zoznam stránkovaný s možnosťou voľby počtu záznamov na stránke. Aktuálne vybraný zoznam dokumentov môžete exportovať do súboru typu .pdf, .xls alebo .csv.

Chcete mať najnovšie informácie? Chcete byť informovaní o novinkách z našej branže?

Prihláste sa na odber newslettra finančnej správy [nové okno].

Finančná správa pre Vás pripravuje množstvo metodických pokynov či iných informačných materiálov, ktoré zverejňujeme na portáli finančnej správy. Aby ste ich nemuseli hľadať, priháste sa na odber nášho newslettra. Máte tak istotu, že pravidelne 2x mesačne dostanete všetky novinky do Vášho emailu.

Filter

Zobraziť

Výsledky vyhľadávania

Č. Názov dokumentu Stav Publikované Typ Detail
1 Zápis zo zasadnutia Komisie pre zabezpečenie jednotného metodického výkladu za oblasť DzP konanej 10. 6. 2014 na MF SR Platný 06. 11. 2014 pdf Detail
Stav Publikované Platnosť od Platnosť do Poznámka
Platný 06. 11. 2014 06. 11. 2014
Typ a veľkosť súboru Vydal
[.pdf; 229 kB; nové okno] Kancelária prezidenta
2 Zápis zo zasadnutia Komisie pre zabezpečenie jednotného metodického výkladu za oblasť dane z príjmov konanej dňa 26. 01. 2011na MF SR Platný 09. 05. 2014 pdf Detail
Stav Publikované Platnosť od Platnosť do Poznámka
Platný 09. 05. 2014 09. 05. 2014
Typ a veľkosť súboru Vydal
[.pdf; 211 kB; nové okno] Kancelária prezidenta
3 Zápis zo zasadnutia Komisie pre zabezpečenie jednotného metodického výkladu za oblasť dane z príjmov konanej dňa 13.12.2012 na MF SR Platný 28. 05. 2013 pdf Detail
Stav Publikované Platnosť od Platnosť do Poznámka
Platný 28. 05. 2013 28. 05. 2013
Typ a veľkosť súboru Vydal
[.pdf; 216 kB; nové okno] Kancelária prezidenta
Export do PDF Export do EXCEL Export do CSV
Zobrazených položiek na stránku: