Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server 10

Kurzy pre prepočet colnej hodnoty z cudzej meny

Výmenné kurzy mien používané pre prepočet colnej hodnoty, ak je táto hodnota určená v inej mene ako je oficiálna mena Slovenskej republiky. Kurzy sú stanovené na základe kurzového lístka vyhláseného Európskou centrálnou bankou a Národnou bankou Slovenska v súlade s článkom 146 vykonávacieho nariadenia Komisie (EÚ) č. 2015/2447 [nové okno] z 24. novembra 2015, ktorým sa vykonáva nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 952/2013, ktorým sa ustanovuje Colný kódex Únie v znení neskorších zmien a doplnkov.

Kurzy pre prepočet colnej hodnoty z cudzej meny sú prezentované na tejto stránke formou filtra. Je možné si ich filtrovať podľa roku vydania, cez voľbu "Podoblasť" a podľa toho, či sú platné alebo neplatné, cez voľby "Všetky dokumenty" a "Platné dokumenty".

Pre zobrazrenie výhradne aktuálnych kurzových lístkov je nutné mať označenú voľbu "Platné dokumenty". Staršie, neplatné kurzové lístky sa zobrazia po zadaní voľby "Všetky dokumenty". Obdobie platnosti konkrétneho kurzového lístka je možné zobraziť v detailoch pri každom výsledku vyhľadania.

Aktuálny kurzový lístok cudzích mien

Filter

Kategória
Oblasť
Podoblasť
Názov
Zobraziť

Č. Názov dokumentu Stav Publikované Typ Detail
1 Kurzový lístok 01/2021 Platný 28. 12. 2020 html Detail
Stav Publikované Platnosť od Platnosť do Poznámka
Platný 28. 12. 2020 01. 01. 2021 31. 01. 2021
Typ a veľkosť súboru Vydal
[.html; 75,72 KB; nové okno] Európska centrálna banka
Export do PDF Export do EXCEL Export do CSV
Zobrazených položiek na stránku: