Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie a registrácia používateľa Vyhľadávanie na portáli Aktuálne: dane a clá Ponuka obsahu pre skupiny používateľov Ľavé menu stránky Informačný obsah Pätička stránky

Ďalšie novinky a aktuality

V tejto časti je k dispozícii zoznam posledných 200 noviniek  a aktualít, ktoré boli  publikované na portáli finančnej správy. Novinky a aktuality sú  zoradené  podľa dátumu publikovania od najaktuálnejších po najstaršie.

Zoznam noviniek a aktualít je zobrazovaný na 10 stránkach po 20 noviniek.  Celú novinku si zobrazíte kliknutím na jej nadpis.

Staršie novinky a aktuality  môžete nájsť  v Archíve noviniek a aktualít.

 

Nová daňová agenda funguje   (16. 10. 2012)

Od 1. októbra 2012 je účinná daňová novela, ktorou sa doplnil aj Obchodný zákonník. Táto novela daňového poriadku ukladá vybraným daňovým subjektom povinnosť vyžiadať si súhlas správcu dane, ak chcú realizovať úkony v spojitosti so zápisom do obchodného registra.

Operácia Pangea V - Internetový predaj liekov   (11. 10. 2012)

V dňoch 25.9. – 2.10. 2012 sa uskutočnila medzinárodná operácia PANGEA V, ktorá pozostávala z koordinovanej spolupráce colných a policajných orgánov v súčinnosti so zdravotníckymi regulačnými agentúrami a poskytovateľmi finančných služieb v rámci internetového predaja a kreditných kariet.

Tlač obsahu Opýtať sa k téme Nahlásiť problém
Návrat hore