Preskočiť na hlavný obsah

Ďalšie novinky a aktuality

V tejto časti je k dispozícii zoznam posledných 200 noviniek a aktualít, ktoré boli publikované na portáli finančnej správy. Novinky a aktuality sú zoradené podľa dátumu publikovania od najaktuálnejších po najstaršie.

Zoznam noviniek a aktualít je zobrazovaný na 10 stránkach po 20 noviniek. Celú novinku si zobrazíte kliknutím na jej nadpis.

Staršie novinky a aktuality môžete nájsť v Archíve noviniek a aktualít.

Tlačová správa Finančného riaditeľstva SR k prípadom realizovaných tímom "Daňovej kobry"   (29. 11. 2012)

Finančné riaditeľstvo SR spolupracovalo v rámci pilotného projektu s názvom „Daňová kobra“ na skoordinovaní daňových kontrol v podozrivých prípadoch daňových podvodov a s tým spojených rozsiahlych daňových únikov.

40 tisíc dávok marihuany bolo zadržaných na hranici s Českom   (28. 11. 2012)

Vyšetrovateľ kriminálnej polície zo Skalice obvinil 26 ročného štátneho príslušníka Vietnamu z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Informácia o výsledkoch zasielania hromadného informačného mailu, adresovaného daňovým subjektom - používateľom EZU   (27. 11. 2012)

Finančné riaditeľstvo SR od pondelka 26.11.2012 do dnešného dňa úspešne  doručilo doterajším užívateľom PKI/EZU podrobnú informáciu o zmenách v pravidlách elektronickej komunikácie s finančnou správou.

Akcia zameraná na odhalenie podvodov páchaných v súvislosti s predajom ojazdených vozidiel prepravených z krají n EÚ na Slovensko bez platenia DPH   (08. 11. 2012)

Akcia zameraná na odhalenie podvodov páchaných v súvislosti s  predajom ojazdených vozidiel prepravených z krajín EÚ na Slovensko  bez platenia DPH