Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server 14

Informácia o čiastočnom obmedzení prevádzky na Pobočke colného úradu Vyšné Nemecké

MICHALOVCE – 11. 12. 2015: Na Pobočke colného úradu Vyšné Nemecké bude v dňoch 14.12.2015 - 23.12.2015 čiastočne obmedzená prevádzka na pracovisku „osobná doprava – vstup do SR“.

Colný úrad Michalovce upozorňuje cestujúcu a podnikateľskú verejnosť, že v období od 14. 12. 2015 do 23. 12. 2015 bude z dôvodu vykonávania sanácie a úpravy svahu na slovensko – ukrajinskom cestnom hraničnom priechode Vyšné Nemecké – Užhorod pracovisko „osobná doprava – vstup do Slovenskej republiky“ čiastočne obmedzená prevádzka. Vzhľadom na očakávanú zvýšenú zaťaženosť hraničného priechodu súvisiacu s blížiacimi sa vianočnými sviatkami a zimnou turistickou sezónou, ako aj prebiehajúce sanačné práce je možné predpokladať zvýšenie čakacích dôb.

Prevádzka na pracoviskách osobná doprava – výstup zo SR a nákladná doprava v oboch smeroch bude i naďalej prebiehať v pravidelnom režime bez obmedzenia.

Cestujúci osobnými motorovými vozidlami môžu použiť najbližší cestný hraničný priechod Ubľa – Malyj Bereznyj s nepretržitou prevádzkou. V čase od 08:00 hod. do 20:00 hod. je možné použiť hraničný priechod Veľké Slemence – Maly Slemenci určený pre peších cestujúcich a cyklistov, ako aj železničný hraničný priechod Čierna nad Tisou – Čop podľa platného železničného grafikonu.

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 223 kB; nové okno]

(11. 12. 2015)

Archív tlačových správ