Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server W5

Dočasné prerušenie prevádzky na Pobočke colného úradu

MICHALOVCE – 21. 10. 2015: Na Pobočke colného úradu Vyšné Nemecké bude dňa 26.10.2015 dočasne prerušená prevádzka na pracovisku „osobná doprava“.

 Colný úrad Michalovce oznamuje cestujúcej verejnosti, že z dôvodu slávnostného otvorenia zrekonštruovanej slovenskej strany colného hraničného priechodu Vyšné Nemecké bude dňa 26. októbra 2015 v čase od 11:00 hod do 15:00 hod dočasne prerušená prevádzka na pracovisku osobná doprava v oboch smeroch.

Cestujúci osobnými motorovými vozidlami môžu použiť najbližší cestný hraničný priechod Ubľa – Malyj Bereznyj s nepretržitou prevádzkou. V čase od 08:00 hod do 20:00 hod je možné použiť hraničný priechod Veľké Slemence – Maly Slemenci určený pre peších cestujúcich a cyklistov, ako aj železničný hraničný priechod Čierna nad Tisou – Čop podľa platného železničného grafikonu.

Rekonštrukcia bola realizovaná v rámci spoločného slovensko–ukrajinského projektu „Modernizácia a rekonštrukcia hraničných priechodov na slovensko-ukrajinskej hranici“, ktorý je implementovaný prostredníctvom Programu cezhraničnej spolupráce ENPI Maďarsko-Slovensko-Rumunsko-Ukrajina 2007 – 2013 a spolufinancovaný Európskou úniou.

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 222 kB; nové okno]

(21. 10. 2015)

Archív tlačových správ