Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server 15

Nedostupnosť podávania dokumentov prostredníctvom portálu FS

Vážení klienti, ako ste určite zaznamenali, podávanie dokumentov prostredníctvom portálu finančnej správy je v týchto dňoch obmedzené a pri prihlasovaní sa na portál FS či podávaní dokumentov môžete zaznamenať výpadky. Dokončujeme technické úpravy, ktorých cieľom je posilnenie kapacity nášho portálu pred tradičným marcovým náporom. Chceme dať do pozornosti, že pri podávaní dokumentov počas zmieňovaných výpadkov môžete ako náhradné riešenie využiť podávanie pomocou aplikácie eDane. O obnovení plnej prevádzky vás budeme okamžite informovať. 

Zároveň vám chceme dať do pozornosti, že nevyhnutná úplná odstávka portálu finančnej správy, rovnako ako elektronickej podateľne, sa uskutoční dnes, dňa 18.2.2020, v čase od 21:00 hod. do 23:59 hod. V uvedenom čase nebude možné prihlasovanie ani podávanie. Rovnakú nedostupnosť môžete v niektorých prípadoch zaznamenať aj v stredu (19.2.2020) v dopoludňajších hodinách.

Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie.  

Vaša finančná správa

(18. 02. 2020)

Archív tlačových správ