Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server 14

Nová hovorkyňa

BRATISLAVA – 25.9.2017: Finančná správa má oddnes novú hovorkyňu. Stala sa ňou Ivana Skokanová, ktorá prišla z Ministerstva školstva SR.

Oddnes, 25. septembra 2017, má finančná správa novú hovorkyňu. Je ňou Ivana Skokanová. Predtým pracovala ako hovorkyňa Ministerstva školstva SR či Hlavného mesta Bratislava.

Ivana Skokanová študovala na Trnavskej univerzite a na Univerzite Komenského v Bratislave. V oblasti komunikácie a PR pracuje od roku 2011. V roku 2016 bola nominovaná v kategórii Samospráva a neziskový sektor v rámci súťaže Hovorca roka.

Naďalej sa na ňu môžete obracať s otázkami z oblasti daňovej a colnej, či ohľadom Kriminálneho úradu finančnej správy. Kontakty na novú hovorkyňu sú ivana.skokanova@financnasprava.sk alebo mobilné telefónne číslo: 0908 191 203 resp. pevná linka: 02/4827 3160.

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 196 kB; nové okno]

Finančná správa je orgánom štátnej správy v oblasti daní, poplatkov a colníctva. Poslaním FS je výber daní a cla s cieľom zabezpečiť príjmy do štátneho rozpočtu SR a EÚ. Úspešný výber daní a ciel a efektívny boj proti daňovými podvodom priniesol v uplynulých rokoch do štátnej pokladnice viac ako 2,66 miliardy eur. Finančná správa je modernou proklientsky orientovanou inštitúciou s cieľom zintenzívniť elektronickú komunikáciu. Viac informácií nájdete na www.financnasprava.sk

(25. 09. 2017)

Archív noviniek