Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server W9

Nová Pobočka colného úradu Rimavská Sobota

Banská Bystrica – 01.07.2015: Colný úrad Banská Bystrica informuje verejnosť o zmene názvu a sídla Pobočky colného úradu Jesenské na Pobočku colného úradu Rimavská Sobota

Pobočka colného úradu Jesenské mení svoje sídlo a názov z Pobočky colného úradu Jesenské na Pobočku colného úradu Rimavská Sobota.

Komunikačná infraštruktúra na Pobočke colného úradu Rimavská Sobota bude z dôvodu sťahovania v dňoch 1.7.2015 - 2.7.2015 nefunkčná.

Colný úrad Banská Bystrica oznamuje, že z dôvodu sťahovania Pobočky colného úradu Rimavská Sobota do priestorov Pobočky daňového úradu Rimavská Sobota budú v dňoch 1.7.2015 a 2.7.2015 nefunkčné telefónne linky. Zároveň bude prebiehať odpojenie a sťahovanie LAN zariadení.

Z uvedeného dôvodu nebude možné v týchto dňoch Pobočku colného úradu Rimavská Sobota kontaktovať telefonicky ani elektronicky. Mobilné telefóny zostávajú funkčné.

Odo dňa 1.7.2015 bude Pobočka colného úradu Rimavská Sobota pre verejnosť k dispozícii už na novej adrese
                                                 Francisciho 9, 979 01 Rimavská Sobota.

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 195 kB; nové okno]

(01. 07. 2015)

Archív tlačových správ