Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server 13

Informácia o obmedzení prevádzky na Pobočke colného úradu Vyšné Nemecké

MICHALOVCE – 16. 09. 2016: Na Pobočke colného úradu Vyšné Nemecké bude dňa 17.09.2016 obmedzená prevádzka na pracovisku „osobná doprava – vstup do SR“.

Colný úrad Michalovce, na základe informácie doručenej z Ukrajiny prostredníctvom operačného strediska Riaditeľstva hraničnej a cudzineckej polície v Sobranciach oznamuje, že na slovensko – ukrajinskom cestnom hraničnom priechode Vyšné Nemecké – Užhorod, bude obmedzená prevádzka na pracovisku „osobná doprava – vstup do Slovenskej republiky“.

Dôvodom obmedzenia je avizovaná blokácia cestného hraničného priechodu Vyšné Nemecké – Užhorod v osobnej doprave dňa 17.09.2016 od 09:00 hod vodičmi na ukrajinskej strane.

Cestujúcim osobnými motorovými vozidlami odporúčame použiť cestný hraničný priechod Ubľa – Malyj Bereznyj s nepretržitou prevádzkou. V čase od 08:00 hod do 20:00 hod je možné použiť hraničný priechod Veľké Slemence – Mali Slemenci určený pre peších cestujúcich a cyklistov, ako aj železničný hraničný priechod Čierna nad Tisou – Čop podľa platného železničného grafikonu.

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 223 kB; nové okno]

(16. 09. 2016)

Archív noviniek