Preskočiť na hlavný obsah

Obmedzenie prevádzky na Pobočke colného úradu Dobrá, TKD

MICHALOVCE – 23.11.2021: Na Pobočke colného úradu Dobrá, terminál kombinovanej dopravy, bude 25.11.2021 čiastočne obmedzená prevádzka z dôvodu prerušenia dodávky elektrickej energie.

Colný úrad Michalovce upozorňuje prepravcov a podnikateľskú verejnosť, že 25. novembra 2021 v čase od 09:00 hod. do 13:30 hod. bude na vnútrozemskej Pobočke colného úradu Dobrá, terminál kombinovanej dopravy, dočasne obmedzená prevádzka z dôvodu plánovanej údržby vysokonapäťového elektrického zariadenia, v dôsledku čoho dôjde k prerušeniu dodávky elektrickej energie, a to bez možnosti náhradného napájania.

V uvedenom čase nebudú dostupné colné a daňové informačné systémy colného úradu. Najbližšou vnútrozemskou pobočkou, na ktorej je možné uskutočniť colné konanie, je Pobočka colného úradu Michalovce, Plynárenská 4, 071 01 Michalovce.

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 288 kB; nové okno]

Finančná správa je orgánom štátnej správy v oblasti daní, poplatkov a colníctva. Úlohou FS je výber daní a cla s cieľom zabezpečiť príjmy do štátneho rozpočtu SR a EÚ. Úspešný výber daní a ciel a efektívny boj proti daňovými podvodom priniesol v uplynulých rokoch do štátnej pokladnice viac o približne 3,7 miliardy eur. Finančná správa je modernou proklientsky orientovanou inštitúciou s cieľom zintenzívniť elektronickú komunikáciu. Viac informácií nájdete na www.financnasprava.sk.

(23. 11. 2021)

Archív noviniek