Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server W8

Obmedzenie prevádzky na slovensko-ukrajinskom hraničnom priechode Vyšné Nemecké – Užhorod v nákladnej doprave

MICHALOVCE – 29.07.2019: Na slovensko-ukrajinskom colnom hraničnom priechode Vyšné Nemecké - Užhorod dôjde dňa 31.7.2019 k dočasným obmedzeniam prevádzky v nákladnej doprave na výstupe zo Slovenska na Ukrajinu, z dôvodu výmeny váh na ukrajinskej strane. 

Colný úrad Michalovce upozorňuje prepravcov a podnikateľskú verejnosť, že dňa 31.7.2019 dôjde k obmedzeniu prevádzky na colnom hraničnom priechode Užhorod – Vyšné Nemecké  v nákladnej doprave v smere na Ukrajinu, z dôvodu výmeny váh na cestnej komunikácii na ukrajinskej strane. Podľa informácií ukrajinskej strany sa práce na výmene a kalibrácii váh budú realizovať v čase od 8:00 hod. do 14:00 hod. miestneho času.

Ďakujeme za trpezlivosť a toleranciu v priebehu nevyhnutných prác, ktoré realizuje tretia strana, a ktoré spôsobia dočasné obmedzenie prevádzky hraničného priechodu.

 

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 125 kB; nové okno]

 

 Finančná správa je orgánom štátnej správy v oblasti daní, poplatkov a colníctva. Poslaním FS je výber daní a cla s cieľom zabezpečiť príjmy do štátneho rozpočtu SR a EÚ. Úspešný výber daní a ciel a efektívny boj proti daňovým a colným  podvodom priniesol v uplynulých rokoch do štátnej pokladnice viac ako 3,7 miliardy eur. Finančná správa je modernou proklientsky orientovanou inštitúciou s cieľom zintenzívniť elektronickú komunikáciu. Viac informácií nájdete na www.financnasprava.sk.

(29. 07. 2019)

Archív noviniek