Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server W1

Obmedzenie prevádzky na Pobočke colného úradu Dobrá, terminál kombinovanej dopravy

MICHALOVCE – 14. 04. 2014: Na Pobočke colného úradu Dobrá, terminál kombinovanej dopravy, bude v dňoch 14.-16. apríla 2014 čiastočne obmedzená prevádzka z dôvodu vykonávania údržby objektu.

Colný úrad Michalovce informuje podnikateľskú verejnosť o čiastočnom obmedzení prevádzky na Pobočke colného úradu Dobrá, terminál kombinovanej dopravy v dňoch 14 - 16. apríla 2014 počas celej pracovnej doby. V tomto čase bude vlastník objektu, kde sídli aj pobočka colného úradu zabezpečovať výmenu okien v celom objekte.

Colníci zabezpečia výkon colných kontrol aj správu spotrebných daní počas celej pracovnej doby s maximálnym úsilím tak, aby boli deklaranti vybavení plynule. Za znížený komfort vybavenia sa ospravedlňujeme a zároveň žiadame deklarantov o trpezlivosť.

Najbližšou vnútrozemskou pobočkou, na ktorej je možné uskutočniť colné konanie, je Pobočka colného úradu Michalovce, Plynárenská 4, 071 01 Michalovce.

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 129 kB]

(14. 04. 2014)

Archív tlačových správ