Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server W4

Obmedzenie prevádzky na PCÚ Dobrá Terminál kombinovanej dopravy

MICHALOVCE – 30. 05. 2013: Na Pobočke colného úradu Dobrá Terminál kombinovanej dopravy je obmedzená prevádzka z dôvodu výpadku dodávky elektrickej energie.

Colný úrad Michalovce informuje podnikateľskú verejnosť o obmedzení prevádzky na Pobočke colného úradu Dobrá Terminál kombinovanej dopravy od 30. mája 2013 do odvolania z dôvodu výpadku dodávky elektrickej energie. Dôsledkom výpadku dodávky elektrickej energie je nefunkčnosť systémov colného úradu slúžiacich na účely colného konania.

O ukončení obmedzenia bude colný úrad informovať prostredníctvom oficiálnej internetovej stránky Finančného riaditeľstva SR (www.financnasprava.sk) a oznamu na úradnej tabuli PCÚ Dobrá TKD.

Najbližšou vnútrozemskou pobočkou, na ktorej je možné uskutočniť colné konanie, je Pobočka colného úradu Michalovce, Plynárenská 4, Michalovce.

(30. 05. 2013)

Archív tlačových správ