Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server W4

Obmedzenie prevádzky na PCÚ Ubľa

MICHALOVCE – 10. 07. 2013: Na Pobočke colného úradu Ubľa je obmedzená prevádzka z dôvodu vykonávania rekonštrukčných prác na cestnom hraničnom priechode.

Colný úrad Michalovce informuje cestujúcich o obmedzení prevádzky na Pobočke colného úradu Ubľa od 11. júla 2013 do odvolania z dôvodu vykonávania rekonštrukčných prác, ktoré sa budú realizovať na cestnom hraničnom priechode Ubľa.

O ukončení obmedzenia bude colný úrad informovať prostredníctvom oficiálnej internetovej stránky Finančného riaditeľstva SR (www.financnasprava.sk) a oznamu na úradnej tabuli PCÚ Ubľa.

Cestujúci osobnými motorovými vozidlami môžu použiť najbližší cestný hraničný priechod Vyšné Nemecké - Užhorod s nepretržitou prevádzkou, peší cestujúci môžu v čase od 8:00 hod. do 20:00 hod. použiť hraničný priechod Veľké Slemence – Maly Slemenci, ako aj železničný hraničný priechod Čierna nad Tisou – Čop podľa platného železničného grafikonu.

(10. 07. 2013)

Archív tlačových správ