Preskočiť na hlavný obsah

Obmedzenie prevádzky na slovensko-ukrajinskom hraničnom priechode Vyšné Nemecké - Užhorod v nákladnej doprave - 14.02.2023

MICHALOVCE – 13.02.2023: Na slovensko–ukrajinskom cestnom hraničnom priechode Vyšné Nemecké – Užhorod, pracovisko nákladná doprava vstup do SR, bude 14.02.2023 čiastočne obmedzená prevádzka. Dôvodom je servis cestnej nápravovej váhy.

Colný úrad Michalovce upozorňuje prepravcov a podnikateľskú verejnosť, že dňa 14. februára 2023 bude na colnom hraničnom priechode Vyšné Nemecké – Užhorod čiastočne obmedzená prevádzka v nákladnej doprave vstup do SR z dôvodu servisu cestnej nápravovej váhy. Servisné práce sú plánované v popoludňajších hodinách.

Vodičov nákladných automobilov pri prestupe štátnej hranice žiadame o zvýšenú pozornosť a dodržiavanie dočasného dopravného značenia a pokynov službukonajúcich príslušníkov finančnej správy a policajného zboru.

Ďakujeme za trpezlivosť a toleranciu v priebehu nevyhnutných prác, ktoré realizuje tretia strana, a ktoré spôsobia dočasné obmedzenie prevádzky.

Dokument:

Finančná správa je orgánom štátnej správy v oblasti daní, poplatkov a colníctva. Úlohou FS je výber daní a cla s cieľom zabezpečiť príjmy do štátneho rozpočtu SR a EÚ. Finančná správa je modernou proklientsky orientovanou inštitúciou s cieľom zintenzívniť elektronickú komunikáciu. Viac informácií nájdete na www.financnasprava.sk.

(13. 02. 2023)

Archív tlačových správ