Preskočiť na hlavný obsah

Prerušenie prevádzky na HP Vyšné Nemecké - Užhorod (15.08.2023)

MICHALOVCE – 10.08.2023: Na slovensko-ukrajinskom cestnom hraničnom priechode Vyšné Nemecké – Užhorod bude dňa 15.08.2023 v osobnej aj nákladnej doprave v oboch smeroch dočasne prerušená prevádzka.

Colný úrad Michalovce upozorňuje cestujúcich, prepravcov a podnikateľskú verejnosť, že 15. augusta 2023 v čase od 9:00 do 11:00 hod. bude v osobnej aj nákladnej doprave na slovensko-ukrajinskom hraničnom priechode Vyšné Nemecké – Užhorod prerušená prevádzka. Dôvodom krátkodobého prerušenia je úplná odstávka elektrickej energie pre práce na zariadení vysokého napätia.

Cestujúci môžu v uvedenom čase použiť cestné hraničné priechody Ubľa – Malyj Bereznyj s nepretržitou prevádzkou alebo Veľké Slemence – Mali Selmenci určený pre peších cestujúcich a cyklistov, ako aj železničný hraničný priechod Čierna nad Tisou – Čop podľa platného železničného grafikonu.

Dokument:

Finančná správa je orgánom štátnej správy v oblasti daní, poplatkov a colníctva. Úlohou FS je výber daní a cla s cieľom zabezpečiť príjmy do štátneho rozpočtu SR a EÚ. Finančná správa je modernou proklientsky orientovanou inštitúciou s cieľom zintenzívniť elektronickú komunikáciu. Viac informácií nájdete na www.financnasprava.sk.

(10. 08. 2023)

Archív tlačových správ