Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server 15

Informácia o prerušení prevádzky na slovensko-ukrajinskom hraničnom priechode Vyšné Nemecké - Užhorod

MICHALOVCE – 22. 01. 2016: Na slovensko–ukrajinskom cestnom hraničnom priechode Vyšné Nemecké - Užhorod bude dňa 25.01.2016 v predpokladanom čase od 8:00 hod. do 10:00 hod. prerušená prevádzka na ukrajinskej strane hraničného priechodu.

Colný úrad Michalovce upozorňuje cestujúcu a podnikateľskú verejnosť, že dňa 25. januára 2016 v predpokladanom čase od 8:00 hod. do 10:00 hod. dôjde na slovensko–ukrajinskom cestnom hraničnom priechode Vyšné Nemecké – Užhorod k úplnému prerušeniu prevádzky na ukrajinskej strane hraničného priechodu z dôvodu prebiehajúcich rekonštrukčných prác pri výmene silového elektrického kábla.

Obmedzenie sa týka všetkých pracovísk ukrajinskej strany hraničného priechodu v osobnej a nákladnej doprave v oboch smeroch.

Cestujúci osobnými motorovými vozidlami môžu použiť najbližší cestný hraničný priechod Ubľa – Malyj Bereznyj s nepretržitou prevádzkou. V čase od 08:00 hod. do 20:00 hod. je možné použiť hraničný priechod Veľké Slemence – Maly Slemenci určený pre peších cestujúcich a cyklistov, ako aj železničný hraničný priechod Čierna nad Tisou – Čop podľa platného železničného grafikonu.

Všetkým ďakujeme za trpezlivosť a toleranciu počas prebiehajúcich prác.

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 224 kB; nové okno]

(22. 01. 2016)

Archív tlačových správ