Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server 10

Reakcia Finančného riaditeľstva na nepravdivé informácie zverejnené v denníku Hospodárske noviny

Denník Hospodárske noviny v článku uverejnenom dňa 11.03.2013 „Dane kontroluje neter odborára“, uviedli nepravdivú informáciu, že Ing. Iveta Magdošková je neterou podpredsedu policajných odborov Mariána Magdošku.

Ing. Iveta Magdošková podpredsedu policajných odborov Mariána Magdošku nepozná a nie je s ním v žiadnom rodinnom vzťahu. V prílohe je aj vyjadrenie poškodenej zamestnankyne finančnej správy Ing. Ivety Magdoškovej.

Príloha:

Vyjadrenie k článku uverejnenom v Hospodárskych novinách dňa 11.03.2013: Dane kontroluje neter odborára.

Odmietam tvrdenie, že som neterou podpredsedu policajných odborov Mariána Magdošku. Žiadneho podpredsedu policajných odborov Mariána Magdošku nepoznám. Toto meno mi nič nehovorí, nemám vedomosť ani o tom, že by to mohla byť akákoľvek iná vzdialená rodina.

K ďalším tvrdeniam uvedeným  v článku uvádzam, v oblasti daní pôsobím už tretí rok – od 1.5.2010 do 6.1.2013 ako kontrolór dane z pridanej hodnoty. 

Ing. Iveta Magdošková
11.3.2013

(11. 03. 2013)

Archív tlačových správ