Preskočiť na hlavný obsah

Prerušenie sieťového pripojenia na Colnom úrade Prešov

PREŠOV – 11.05.2021: Na Colnom úrade Prešov bude dňa 11.05.2021 obmedzená prevádzka z dôvodu prerušenia sieťového pripojenia.  Výkon práce na útvaroch colného úradu tak bude obmedzený.

Colný úrad Prešov oznamuje, že dňa 11.05.2021 bude na Colnom úrade Prešov z dôvodu rekonfigurácie aktívnych prvkov externou firmou prerušené sieťové pripojenie na adrese Kpt. Nálepku 8, 080 01 Prešov.

Sieťové pripojenie bude z dôvodu prác dňa 11.05.2021 v čase od 08:30 hod. do 11:30 hod. nefunkčné. 

Z uvedeného dôvodu nebude možné Colný úrad Prešov na uvedenej adrese kontaktovať telefonicky ani elektronicky. Výkon práce na útvaroch colného úradu tak bude obmedzený. Mobilné telefóny budú fungovať bez obmedzení.

Za vzniknutý diskomfort sa ospravedlňujeme. Ďakujeme za trpezlivosť a toleranciu v priebehu nevyhnutných prác, ktoré realizuje tretia strana a ktoré spôsobia dočasné obmedzenie prevádzky.

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 124 kB; nové okno]

Finančná správa je orgánom štátnej správy v oblasti daní, poplatkov a colníctva. Úlohou FS je výber daní a cla s cieľom zabezpečiť príjmy do štátneho rozpočtu SR a EÚ. Úspešný výber daní a ciel a efektívny boj proti daňovými podvodom priniesol v uplynulých rokoch do štátnej pokladnice viac o približne 3,7 miliardy eur. Finančná správa je modernou proklientsky orientovanou inštitúciou s cieľom zintenzívniť elektronickú komunikáciu. Viac informácií nájdete na www.financnasprava.sk .

(11. 05. 2021)

Archív noviniek