Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server W3

Daňové úrady už môžete hodnotiť

BRATISLAVA – 4.11.2016: Od začiatku novembra môže verejnosť hodnotiť daňové úrady prostredníctvom nezávislého hodnotiaceho nástroja Staffino. Finančná správa je prvá štátna inštitúcia na Slovensku, ktorá sa do takéhoto systému hodnotenia zapojila.

„Povedzte nám, čo si myslíte o službách, ktoré Vám poskytujeme. Spätná väzba je pre našu prácu veľmi dôležitá a len vďaka nej môžeme byť pre Vás lepší.“ Vedenie finančnej správy sa dlhodobo drží práve takéhoto hesla, a preto po hodnotení call centra zavádzame možnosť hodnotenia spokojnosti so službami poskytovanými na daňových úradoch.

Od začiatku novembra 2016 môže každý daňovník, ktorý príde na daňový úrad, vyjadriť svoj názor na prístup a ochotu zamestnancov, či čakaciu dobu na vybavenie svojej požiadavky prostredníctvom nezávislého hodnotiaceho systému Staffino. Takisto môže  ohodnotiť prostredie daňového úradu, ponuku služieb, či rozsah úradných hodín.

Do hodnotenia je zapojených 76 pobočiek a kontaktných miest daňových úradov po celom Slovensku. Počas včerajšieho úvodného dňa nám daňovníci poslali prvých 14 hodnotení, pričom všetky boli pozitívne. Každú jednu pochvalu si ceníme a každú pripomienku budeme brať vážne a budeme sa snažiť zlepšiť. Viac o hodnotení sa dozviete na stránke nezávislého hodnotiaceho nástroja Staffino.

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 119 kB; nové okno]

(04. 11. 2016)

Archív noviniek