Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server W1

Vianoce pre bezdomovcov

ŽILINA – 10. 12. 2014: Občianske združenie pôsobiace v Žilinskom kraji si včera na colnom úrade prevzalo oblečenie a trvanlivé potraviny pre ľudí z veľkého útulku. Najmä v chladných mesiacoch majú veci poslúžiť takmer 200 ľudom bez strechy nad hlavou a závislým na alkohole, drogách a hazardných hrách, ktorí ho navštevujú.

Aj tento rok sa po pilotnom minulom roku zapojili zamestnanci žilinského colného a daňového úradu do predvianočnej charitatívnej akcie. Konala sa pod názvom „Zbierka šatstva a trvanlivých potravín pre ľudí bez domova“. Bezdomovci a závislí z útulku v Kláštore pod Znievom, pre ktorých sa akcia robila, sa budú môcť obliecť do čistých a teplých vecí. Včera pre nich Občianske združenie Dobrý pastier vyzdvihlo na Colnom úrade v Žiline 262 kg oblečenia a 14 kg potravín.

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 132 kB; nové okno]

(10. 12. 2014)

Archív noviniek