Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server W8

Zrušené úradné hodiny počas veľkonočných sviatkov

BRATISLAVA, 07.04.2020: Finančná správa upozorňuje, že dbá na dodržiavanie rozhodnutí Vlády SR a Ústredného krízového štábu SR, a preto upravuje úradné hodiny počas veľkonočných sviatkov.

Finančná správa dáva do pozornosti, že pracoviská finančnej správy, konkrétne podateľne a klientske zóny daňových a colných úradov, budú počas najbližších dní úplne zatvorené. Výnimkou sú pobočky a stanice colných úradov. Úradné hodiny sú zrušené v súvislosti s uznesením Vlády SR o rozšírení opatrení núdzového stavu.

Úrady finančnej správy tak nebudú pre verejnosť dostupné v stredu 08.04.2020 ani vo štvrtok 09.04.2020.Úradné hodiny platné v čase pandémie koronavírusu budú platiť opäť od utorka 14.04.2020.

Call centrum finančnej správy bude dostupné počas štandardných úradných hodín – v pracovné dni od 8.00 hod. do 16.00 hod.

Ďakujeme za pochopenie.

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 290 kB; nové okno]

Finančná správa je orgánom štátnej správy v oblasti daní, poplatkov a colníctva. Úlohou FS je výber daní a cla s cieľom zabezpečiť príjmy do štátneho rozpočtu SR a EÚ. Úspešný výber daní a ciel a efektívny boj proti daňovými podvodom priniesol v uplynulých rokoch do štátnej pokladnice viac o približne 3,7 miliardy eur. Finančná správa je modernou proklientsky orientovanou inštitúciou s cieľom zintenzívniť elektronickú komunikáciu. Viac informácií nájdete na www.financnasprava.sk.

(07. 04. 2020)

Archív noviniek