Pokračuj v čítaní Prejdi na hlavný informačný obsah stránky Prihlásenie Registrácia Vyhľadať Kontakty Občania Podnikatelia a organizácie Daňoví a coľní špecialisti Elektronické služby Ľavé menu stránky Obsah Pätička stránky
Server W9

Tlačové správy

V tejto časti je k dispozícii zoznam posledných 200 tlačových správ, ktoré boli publikované na portáli finančnej správy. Tlačové správy sú zoradené podľa dátumu publikovania od najaktuálnejších po najstaršie.

Zoznam tlačových správ je zobrazovaný na 10 stránkach po 20 tlačových správach. Celú tlačovú správu si zobrazíte kliknutím na jej nadpis.

Staršie tlačové správy môžete nájsť v Archíve tlačových správ.

Obchodníci z Trnavského kraja stále riskujú pokuty   (07. 09. 2016)

Colníci Colného úradu Trnava si posvietili na reštaurácie, kaviarne, predajcov zmrzliny a pohostinstvá. Kontrolnú akciu zameranú na dodržiavanie zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice vykonali v celom Trnavskom kraji, pričom udelili pokuty vo výške viac ako 5 000 eur.

Colníci medzi deťmi   (06. 09. 2016)

Dynamické aj statické ukážky práce colníkov patria na podujatiach pre verejnosť tradične medzi najatraktívnejšie. Inak tomu nebolo ani na 10. ročníku Dňa ozbrojených zložiek a záchranných systémov s deťmi, ktorý sa konal uplynulý víkend v priestoroch Vojenského historického múzea v Piešťanoch. Finančnú správu na ňom reprezentovali colníci z Colného úradu Bratislava.

Posledný mesiac na odložené dane   (05. 09. 2016)

Pre takmer 20 000 ľudí a firiem zostáva posledná šanca na podanie daňového priznania. Šesťmesačný odklad uplynie 30. septembra. Daňové priznanie treba nie len podať, ale daň aj zaplatiť.