Preskočiť na hlavný obsah

Tlačové správy

V tejto časti je k dispozícii zoznam posledných 200 tlačových správ, ktoré boli publikované na portáli finančnej správy. Tlačové správy sú zoradené podľa dátumu publikovania od najaktuálnejších po najstaršie.

Zoznam tlačových správ je zobrazovaný na 10 stránkach po 20 tlačových správach. Celú tlačovú správu si zobrazíte kliknutím na jej nadpis.

Staršie tlačové správy môžete nájsť v Archíve tlačových správ.

Tlačová správa Finančného riaditeľstva SR k prípadom realizovaných tímom "Daňovej kobry"   (29. 11. 2012)

Finančné riaditeľstvo SR spolupracovalo v rámci pilotného projektu s názvom „Daňová kobra“ na skoordinovaní daňových kontrol v podozrivých prípadoch daňových podvodov a s tým spojených rozsiahlych daňových únikov. 

40 tisíc dávok marihuany bolo zadržaných na hranici s Českom   (28. 11. 2012)

Vyšetrovateľ kriminálnej polície zo Skalice obvinil 26 ročného štátneho príslušníka Vietnamu z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. 

Informácia o výsledkoch zasielania hromadného informačného mailu, adresovaného daňovým subjektom - používateľom EZU   (27. 11. 2012)

Finančné riaditeľstvo SR od pondelka 26.11.2012 do dnešného dňa úspešne  doručilo doterajším užívateľom PKI/EZU podrobnú informáciu o zmenách v pravidlách elektronickej komunikácie s finančnou správou.

Akcia zameraná na odhalenie podvodov páchaných v súvislosti s predajom ojazdených vozidiel prepravených z krají n EÚ na Slovensko bez platenia DPH   (08. 11. 2012)

Akcia zameraná na odhalenie podvodov páchaných v súvislosti s  predajom ojazdených vozidiel prepravených z krajín EÚ na Slovensko  bez platenia DPH