Preskočiť na hlavný obsah

Školenia pre verejnosť

Finančná správa pripravuje školenia s daňovou a colnou tematikou!

Účinnosťou zákona č. 35/2019 z. z. [nové okno] oo finančnej správe a o zmene a doplnení niektorých zákonov bolo Finančnému riaditeľstvu SR umožnené vykonávať školenia z colnej a daňovej oblasti aj pre širokú verejnosť - fyzické aj právnické osoby.

Prípravu jednotlivých školení zastrešuje Akadémia finančnej správy v spolupráci s lektormi (príslušníci FS), ktorí sú zároveň odborníci s dlhodobou praxou v oblasti správy daní a ciel. Akadémia finančnej správy je organizačná zložka Finančného riaditeľstva SR zabezpečujúca vzdelávanie najmä pre zamestnancov finančnej správy, no v rámci Akadémie FS sa práve oddelenie vzdelávania verejnosti zameriava na vás, ktorí nie ste našimi kolegami, ale vaša práca sa dotýka cla alebo daní.

Pripravujeme pre Vás ponuku školení, ktoré Vám pomôžu získať najaktuálnejšie vedomosti a profesionálne zručnosti priamo od našich odborníkov z praxe. Spolu s nami získate prehlaď o konkrétnych postupoch, najaktuálnejších novelách a zmenách v legislatívnej oblasti. Stačí si vybrať z nášho katalógu, ktorý pravidelne obmieňame a dopĺňame o najčerstvejšie informácie.

Pre zabezpečenie prehľadnejšieho a jednoduchšieho vyhľadávania školení sme spustili stránku venovanú iba vzdelávaniu - https://vzdelavanie.financnasprava.sk/ [nové okno]. Na tejto stránke nájdete všetky školenia prostredníctvom KATALÓGU [nové okno] vzdelávacích aktivít, HARMONOGRAM [nové okno] školení, ako aj ďalšie zaujímavosti súvisiace s témami našich školení. V prípade, že Vás nezaujalo žiadne z našich ponúkaných školení ešte nič nie je stratené, stačí sa obrátiť na akadémiu FS a pokúsime sa pripraviť Vám školenie šité na mieru presne podľa Vašich predstáv a potrieb. Všetky potrebné kontakty ako aj miesta, kde nás nájdete získate taktiež na stránke o vzdelávaní v sekcii KONTAKTY [nové okno].

Archív školení: